Výsledky

1. ročník Beskydský Dogmaraton - výsledky 2019

Dogmaraton

Muži

Jméno a příjmení Jméno psa Výsledný čas
1. Marek Svoboda Adele Donnevara 4:46:55
2. Radomír Čada Ezro Locura 4:49:10
3. Martin Řezáč Suki 4:53:50
4. Jan Antoš Arny 5:22:15
5. Lukáš Kotas Balthazar Blake 6:17:35
6. Zbyněk Elingr Bestie 6:27:45
7. Martin Vašica Bonny 6:32:30
8. Radim Boháč Oksana 6:38:05
9. Tomáš Kubisz Barney 7:06:00
10. Lukáš Adámek Miki 7:19:40
11. Marián Trlica Chewy Argo Srdcerváč 8:03:20
12. Martin Miškovič Baileys 10:19:00
13. Pavel Sztymon Johanka Hvězda Vysočiny DNS

 

Ženy

Jméno a příjmení Jméno psa Výsledný čas
1. Monika Kupcová Pedro 6:08:50
2. Lenka Chmelařová Bonie 6:37:25
3. Magda Maralíková Žofie 6:53:50
4. Kateřina Radvanská Gira 7:43:50
5. Michael Šopáková Bejby 7:49:55
6. Kamila Máchová Tedy 8:18:10
7. Adéla Preková Deasy Šťastný koutek 8:49:10
8. Renáta Macková Cácorka z Bohumínské mokřiny 8:58:05
9. Kristýna Rädischová Baboo z Kyjovic 9:27:25
10. Martina Nováková Míša 9:37:55
11. Dominika Šrůteková Lexi 10:19:00
12. Renáta Greplová Bessie Smith Molinary 11:38:00
13. Anička Harvánková Uno DNS
14. Barbora Brandýská Keny DNS
15. Eva Šišoláková Anička DNS
16. Eva Velanová Ginny DNS
17. Kateřina Paulíny Brita DNS
18. Kateřina Šimáčková Diego z Rudého údolí DNS
19. Klára Fialová Fereshte DNS
20. Monika Kočí Kenny DNS
21. Zlata Červenáková Ozzy DNS

 

Short

Muži

Jméno a příjmení Jméno psa Výsledný čas
1. Mateusz Wantuła Barney 2:09:15
2. Tomáš Klus Hempi 2:17:55
3. Lukáš Valchař Arson Polar Luk 2:48:10
4. Jakub Demel Ashley 3:12:45
5. Martin Dubec Chloe 3:36:05
6. Lukáš Lisý Aslan 3:37:05
7. Marek Siedlok Jasper 3:46:20
8. Sławomir Piprek Ozzy 3:57:30
9. Patrik Tomsa Rex 4:16:10
10. Roman Barchanski Christopher Diamond Tichý Stín 4:24:00
11. Ondřej Kryl Thór 4:32:10
12. Marián Kufa Pjynta 5:47:00
13. David Dworok Dasty 5:49:10
14. Petr Budínský Dáša 7:25:15
15. Daniel Łabudek Kilian DNS
16. Jaroslav Šafer Lux DNS
17. Lukáš Tomešek Altar The Ponny DNS
18. Michal Hřivnáč Snow  DNS
19. Roman Novák Sára DNS
20. Tomáš Fibich Edina Schreidon DNS

 

Ženy

Jméno a příjmení Jméno psa Výsledný čas
1. Hana Magnusková Suri 2:48:25
2. Vendula Misiarzová Bernard 2:55:10
3. Janka Semančíková Rufus 3:14:00
4. Beata Dlapová Chewy filko morava 3:19:25
5. Eva Hamrozi Caroline Jagar Moravia 3:22:00
6. Dorota Lipovská Rick 3:27:20
7. Hana Sikorová Dasty 3:34:05
8. Barbora Zárubová Caramella 3:34:25
9. Lenka Mazalová Freya 3:36:05
10. Izabela Lisá Nero 3:37:05
11. Anna Makuch Dragon 3:38:20
12. Lucie Třaskalíková Amy Ywonne Leila Bohemia Alké 3:38:50
13. Michaela Trnčáková Alfons 3:39:20
14. Markéta Čuntová Brix 3:43:00
15. Kateřina Pindorová Bady 3:48:15
16. Markéta Semanová Apollo 3:59:45
17. Kateřina Porubová Snuff 4:02:20
18. Ilona Follnerová Waldemar Katama King 4:06:20
19. Květa Stonavská Brix 4:06:35
20. Veronika Richtrová Ashley 4:15:00
21. Dana Čichoňová Loch Ness Monster 4:15:40
22. Simona Szczotková Roxy 4:16:10
23. Irena Jachanová Teddy 4:24:10
24. Jarmila Nedomová Čaky 4:31:35
25. Eva Hekelová Ája 4:35:30
26. Kateřina Nožičková Pinus 4:50:45
27. Adéla Bartošová Sam a Grace 4:57:10
28.-29. Michaela Minksová Koule 5:36:50
28.-29. Kateřina Nováková Douglas 5:36:50
30.-31. Anita Swoboda Eira 5:43:00
30.-31. Jana Niklová Bombarda 5:43:00
32. Markéta Kufová Ema 5:47:00
33. Žaneta Kachyňová Mailo 5:49:10
34.-35. Barbora Malénková Molinová Bonnie Baker Molinari 5:55:50
34.-35. Petra Kocyan Zara 5:55:50
36. Petra Pallová Desire Bubbledog 6:16:00
37. Iveta Jindřichová Pita a Panki 6:20:00
38.-39. Michaela Olšovská Ajša 6:39:55
38.-39. Barbora Hermanová Lara 6:39:55
40.-41. Bára Uhrová Beyra 6:58:20
40.-41. Nikol Trefná Kobo 6:58:20
42. Vendula Nierostková Roxy 7:10:00
43.-44. Andrea Fabiánová Princezna Meggy 7:16:30
43.-44. Kateřina Fabiánová Bróg Ragnar Ellenya Narmo 7:16:30
45. Martina Válková Bessy od Zámku Rohozce 7:25:15
46. Anna Zmeltová Elron Zimní sen DNS
47. Jana Hudcová Argo DNS
48. Lucie Wojnarová Forty DNS
49. Marie Jenčová Max a Diggy DNS
50. Radka Grulíková Ajgal DNS
51. Radka Prejdová Cipísek DNS
52. Romana Andlová Arya Stark DNS
53. Vendula Svobodová Bonnie Quenn Vitaxis DNS
54. Zuzana Šulková Ares DNS

 


0. ročník Beskydský Dogmaraton - výsledky 2018

Dogmaraton

Muži

1. místo - Jiří Klement - Kirra - Evropský husky - 4h 44min

2. místo - Lukáš Czerner - Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett - Flat Coated Retriever - 6h 28min

3. místo - Lukáš Adámek - Maura - Kříženec - 8h 41min

4. místo - Marek Firczyk - Wolf - Československý vlčák 9h 6min

5. místo - Martin Vašica - Bonny - Bílý švýcarský ovčák 9h 35min

6. místo - Jiří Novák - Max - Boloňský psík 11h 30min

7. místo - Martin Jurečka - Omleca z Páralovy zahrady - Hovawart 11h 29min (Jen po bod K4)

Ženy

1. místo - Lenka Chmelářová - Bonie - Kříženec 8h 18min

2. místo - Magda Maralíková - Žofka - Kříženec 8h 46min

3. místo - Jana Kejklířová - Tribu - Kříženec 10h 26min

4. místo Martina Nováková - Míša - Kříženec 11h 30min

5. místo - Kateřina Mayerová - Jack - Kříženec 12h 9min

Short

Muži

1. místo - Mateusz Wantuła - Bahram Černý Kondor "Barney" - Australský ovčák 2h 16min

2. místo - Tomáš Klus - Hempi - Border kolie 2h 30min

3. místo - Jan Antoš - Arny - Kříženec 2h 36min

4. místo - Lukáš Valchař - Arson Polar luk - Sibiřský husky 2h 54min

5. místo - Miroslav Baron - Miruška - Kříženec 3h 1min

6. místo - Jozef Laurenčík - Ego/Chocco - Sibiřský husky/Sibiřský husky 3h 3min

7. místo - Dominik Gabrys - Sydney - Sibiřský husky 3h 16min

8. místo - Martin Bartusek - Kili - Československý vlčák 3h 47min

9. místo - Roman Barchanski - Christopher Diamon Tichý Stín - Československý vlčák 3h 51min

10. místo - Radek Dokoupil - Black Rose Green May-T "Maja" - Australský ovčák 5h 19min

Ženy

1. místo - Janka Semančíková - Rufus - Border kolie 3h 10min

2. místo - Veronika Dybalová - Malina - Australský ovčák 3h 12min

3. místo - Kamila Máchová - Tedy -Kříženec 3h 25min

4. místo - Markéta Semanová - Apollo Polar luk - Sibiřský husky 3h 28min

5. místo - Dorota Lipowská - Rick - Dobrman 3h 29min

6. místo - Kateřina Pindorová - Bady - Sibiřský husky 3h 38min

7. místo - Kamila Walachová - Džína - Německý ovčák 3h 45min (-15min.)

8. místo - Tereza Píšková - Aki - Československý vlčák 3h 47min

9. místo - Izabela Lisá - Aslan - Český horský pes 4h 0min

10. místo - Ewa Mladá - Bor Gorolia Klenot - Polský honič 4h 5min

11. místo - Jarmila Nedomová - Čaky - Český strakatý pes 4h 6min

12. místo - Markéta Kufová - Pjynta - Kříženec 4h 22min

13. místo - Svatava Holíková - Bacardi z Vančáku - Švýcarský honič 4h 33min

14. místo - Kateřina Omylová – Sheila – Rhodéský ridgeback 4h 37min

15. místo - Nikol Březinová - Fox - Shiba-Inu 5h 16min

16. místo - Michaela Bielczyková - Bonie - Sibiřský husky 5h 19min

17. místo - Tereza Golasovská - Oliver - Miniaturní bulteriér 5h 30min

18. místo - Zuzana Mladá - Dasza Władcy Kniei - Polský honič 5h 53min

19. místo - Anna Zmeltová - Elrond Zimní sen - Vlčí špic 6h 16min

Mimo soutěž - Beata Tomanek - Zara - Sibiřský husky 3h 16min

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.