Startovka

 Ulov si svou registraci  

∇ ∇ ∇ 

REGISTRACE 

 

Dogmaraton - Muži

Jméno závodníka Jméno psa Rasa psa
1. Lukáš Adámek Miki Mudi
2. Tomáš Kubisz Barney Andybog Maďarský ohař krátkosrstý
3. Jiří Benda Albi Maďarský ohař krátkosrstý
4. Vojtěch Kusin Scotty Kříženec
5. Jan Antoš Arny Kříženec
6. Michal Ott Eddie Entlebušský salašnický pes
7. Zbyněk Elingr Bestie Československý vlčák
 
 
 
Dogmaraton - Ženy
 
Jméno závodníka Jméno psa Rasa psa
1. Lenka Chmelařová Bonie Kříženec
2. Zlata Červenáková Ozzy Border kolie
3. Martina Nováková Quattro z Blatenských luk Bílý švýcarský ovčák
4. Renata Srbová Oreo a Božanka Kříženec a kříženec
5. Eliška Byrtusová Berry Border kolie
6. Veronica Moore Freya Sibiřský husky
7. Iveta Trusková Eddie a Issis Sibiřský husky a Sibiřský husky
8. Kateřina Radvanská Edith Yabalute Belgický ovčák malinois
9. Karolína Ježovičová Archie Australský ovčák

  

Short - Muži
 
Jméno závodníka Jméno psa Rasa psa
1. Daniel Knutel Arien Vlčí něha Československý vlčák
2. Petr Komrska Safira Evropský saňový pes
3. Ondřej Skalba Joey Sibiřský husky
4. Pavel Nelešovský Bris Československý vlčák
5. Roman Vaněk Ollie the Selmen Kříženec
6. David Rejfíř Gripen Brenneke Stafordširský bulteriér
7. Sławomir Piprek Ozzy Belgický ovčák malinois
8. Ladislav Martynek Lucky Německý ovčák
9. Mateusz Wantuła Barney Australský ovčák
10.Miroslav Benedik Izzy Sheltie
11. Adam Zelycz Aileen Aussieland Australský ovčák
12. Stanislav Jakeš Max  Border kolie
13. Tomáš Kunák Jack Icy Peak of Kim’s Dream Sibiřský husky
   
 
Short - Ženy
 
Jméno závodníka Jméno psa Rasa psa
1. Kateřina Sikorová Jack Německý ovčák
2. Karolina Čiklová Bradley Český horský pes
3. Gabriela Radvanská Perseus Saarloosův vlčák
4. Ľubica Oczková Biri Kříženec
5. Gabriela Kozubová Orion Stafordširský bulteriér
6. Małgorzata Kocich Olaf Americký stafordširský teriér
7. Martina Cholevíková Cashew Stafordširský bulteriér
8. Linda Hönigová Kola Bígl
9. Markéta Tomáš Danae z Vančáku Švýcarský honič
10. Linda Průšová Maxmilián Kříženec
11. Michaela Baborová Hermína a Marley Trpasličí pudl a Trpasličí pudl
12. Silvie Janečková Isar Brenneke Stafordširský bulteriér
13. Eva Hamrozi Caroline Jagar Moravia Belgický ovčák malinois
14. Ilona Antošová Wesly Border kolie
15. Adéla Bartošová Akira Černava Moravia Německý ohař krátkosrstý
16. Vendula Misiarzová Bernard Rhodéský ridgeback
17. Nicole Bartošíková Naila Rhodéský ridgeback
18. Silvie Vymyslická Hatima Alaskan
19. Radka Prejdová Cipísek a Korty Kříženec a kříženec
20. Adéla Šangalová Bailey Kříženec
21. Bára Fiedorová Roxy Australský ovčák
22. Šárka Vrbová Astor Sibiřský husky
23. Veronika Plachá Argo Trpasličí pudl
24. Veronika Kaldová Ebby Border kolie
25. Lucie Krejčíčková Connie Andybog Maďarský ohař krátkosrstý
26. Bára Tesarčíková Corttis Crazy Maďarský ohař krátkosrstý
  
 
Mini - Mix
  
Jméno závodníka Jméno psa Rasa psa
1. Lucie Komrska Daneček Maďarský ohař krátkosrstý
2. Nikol Maretková Cedric Jumping Chilli Angel Pudl velký
3. Angela Bandolová Crumpet Lady Bailey Ray Pudl velký
4. Martin Hanzel Wiki Beauceron
5. Jana Hanzelová Gucci Pudl velký
6. Monika Bernady Corona Regni Kasiopea Baby Pudl velký
7. Dagmar Rohlová Bria Pudl velký
8. Petra Stuchlíková Dora Pudl střední
9. Jitka Kalousová Oliver Kříženec
10. Mateusz Wantuła Heaven for everyone Bílá Hatanga Sibiřský husky
11. Věra Peřinová Beauty the Queen of the Jungle Pudl velký
12. Renata Ivánková Katarina Witt VeryMerry Pudl velký
13. Marcela Gajdošíková Girl On Film Minarett Pudl velký
14. Denisa Vítková Yrra Německý ovčák
15. Ondřej Slíva Ajax Šarpej
16. Andrea Matoušková Ajax Šarpej
  
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.