FAQ

Často kladené otázky

 

Registrace na závod

- Registraci můžete provést pomocí formuláře v sekci registrace. Registrace přijímáme pro obě kategorie do 15.08.2020.

Platba startovného

- Startovné zasílejte výhradně převodem na účet 2201583387/2010. Více informací a platební instrukce najdete v sekci registrace

Kde si ověřím, zda jsem správně zaregistrován a mám zaplaceno

- Registraci a platbu si snadno ověříte v sekci startovka

Vrácení startovného

- Zaplacené startovné je nevratné. Startovné lze po dohodě s pořadatelem do 31.08.2021 převést na jiného závodníka 

Ubytování v místě konání závodů

- Ubytování je po dohodě s pořadatelem možné i v místě konání akce (dvě chatky pro 6 osob). Dále můžete případně přespat v autě na parkovišti nebo si postavit stan u auta v areálu a odjet až v neděli. Také jsme vám vypsali pár tipů na ubytování v blízkém okolí, které jsou tzv. "pet friendly" - Gutská Krčma, Gutská Bašta, Penzion Grunt Řeka, Penzion Tyra, Penzion u Haliny, Chata Javorový vrch, Penzion na Cymbálku, Penzion Zátiší, Penzion Tošanovice, Penzion Koliba 

Jaký bude harmonogram celého dne 

- Harmonogram celého dne Beskydského dogmaratonu naleznete v sekci propozice

Bude na místě občerstvení

- Určitě ano! Každý závodník má nárok v rámci registrace na jídlo po závodě. Na místě bude také možnost koupit dobroty z grilu, nealko i alko.

Odnesu si ze závodu něco na památku

- Nachystali jsme pro Vás finisherské dárkové tašky. Navíc si také můžete objednat celou řadu produktů s logem našeho závodu v sekci Beskydský merchandise a pevně věříme, že si s sebou odnesete úžasný zážitek.

Bude možnost parkování přímo v areálu závodu 

- Parkování je možné přímo v areálu PZKO Třinec - Guty na vyznačené ploše (https://1url.cz/LMG78). Po naplnění kapacity parkoviště v areálu budou auta odkloněny na druhé parkoviště, které je ve vzdálenosti cca 500m od areálu (https://1url.cz/eMcLI).

Je Beskydský Dogmaraton zařazen do seriálu závodů MČR v dogmaratonu?

- Ano závod je součástí a probíhá dle pravidel Mistrovství České republiky v Dogmaratonu

Mohou se osoby mladší 18-let účastnit závodu? 

- Osoby mladší 15 let se Beskydského Dogmaratonu můžou účastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Osoby starší 15 let, které však nedosahují věku 18 let, se Beskydského Dogmaratonu můžou účastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let nebo s písemným souhlasem svých zákonných zástupců.

Může jeden psovod závodit s více psy?

- Je jen na psovodovi s kolika psy půjde závod. Více psů je někdy také více starostí a těžší výbava, takže to není vnímáno jako zvýhodnění oproti jiným závodníkům.

Může se závodníkem jít doprovod bez psa?

- Doprovod druhé osoby během závodu je dovolen za předpokladu, že doprovod nijak nepomáhá závodníkovi v závodě (nestřídá si s ním psa, nenese mu povinnou výbavu nebo ho nezásobuje potravinami a vodou, kterou má ve svém batohu). Doprovod pokud nemá uhrazené startovné nemá nárok na občerstvení po závodě zdarma, finisherskou medaili, finisherskou dárkovou tašku a další služby, na které má nárok řádně zaregistrovaný závodník, viz sekce registrace.

Mohu se rozhodnout, že závod nedojdu? Co dělat když se ztratím? 

- Pokud ze závodu odstoupíte, je nutné nás o tom informovat na telefonním čísle +420 725 269 109, abychom vás nehledali. V případě zranění Vám také poskytneme maximalní možnou podporu, která bude v našich silách. Případně můžete kontaktovat i Horskou službu na čísle +420 1210. Obě tyto čísla mají také všichni řádně zaregistrovaní závodníci na startovací kartě i mapě.

Je v areálu závodu zajištěna zdravotní pomoc?

- Medic point je součástí našeho závodu a na místě je přitomen lékař. Při zranění či vážných zdravotních potížích závodníka nebo jeho psa, zajistíme zdarma odvoz z trati. Odvoz si domluvíte na telefonním čísle +420 725 269 109.

Pořádáte i jiné závody během roku? 

- Ano pořádáme. Zimní závod Beskydský Winter Dog Race a online závod Virtual Dog Race.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.