VÝSLEDKY 2019

   Tabulka výsledků 2019

Muži

Jméno a příjmení

Jméno psa

Výsledný čas

1. Marek Svoboda

Adele Donnevara

4:46:55

2. Radomír Čada

Ezro Locura

4:49:10

3. Martin Řezáč

Suki

4:53:50

4. Jan Antoš

Arny

5:22:15

5. Lukáš Kotas

Balthazar Blake

6:17:35

6. Zbyněk Elingr

Bestie

6:27:45

7. Martin Vašica

Bonny

6:32:30

8. Radim Boháč

Oksana

6:38:05

9. Tomáš Kubisz

Barney

7:06:00

10. Lukáš Adámek

Miki

7:19:40

11. Marián Trlica

Chewy Argo Srdcerváč

8:03:20

12. Martin Miškovič

Baileys

10:19:00

13. Pavel Sztymon

Johanka Hvězda Vysočiny

DNS

 

Ženy

Jméno a příjmení

Jméno psa

Výsledný čas

1. Monika Kupcová

Pedro

6:08:50

2. Lenka Chmelařová

Bonie

6:37:25

3. Magda Maralíková

Žofie

6:53:50

4. Kateřina Radvanská

Gira

7:43:50

5. Michael Šopáková

Bejby

7:49:55

6. Kamila Máchová

Tedy

8:18:10

7. Adéla Preková

Deasy Šťastný koutek

8:49:10

8. Renáta Macková

Cácorka z Bohumínské mokřiny

8:58:05

9. Kristýna Rädischová

Baboo z Kyjovic

9:27:25

10. Martina Nováková

Míša

9:37:55

11. Dominika Šrůteková

Lexi

10:19:00

12. Renáta Greplová

Bessie Smith Molinary

11:38:00

13. Anička Harvánková

Uno

DNS

14. Barbora Brandýská

Keny

DNS

15. Eva Šišoláková

Anička

DNS

16. Eva Velanová

Ginny

DNS

17. Kateřina Paulíny

Brita

DNS

18. Kateřina Šimáčková

Diego z Rudého údolí

DNS

19. Klára Fialová

Fereshte

DNS

20. Monika Kočí

Kenny

DNS

21. Zlata Červenáková

Ozzy

DNS

 

Short

Muži

Jméno a příjmení

Jméno psa

Výsledný čas

1. Mateusz Wantuła

Barney

2:09:15

2. Tomáš Klus

Hempi

2:17:55

3. Lukáš Valchař

Arson Polar Luk

2:48:10

4. Jakub Demel

Ashley

3:12:45

5. Martin Dubec

Chloe

3:36:05

6. Lukáš Lisý

Aslan

3:37:05

7. Marek Siedlok

Jasper

3:46:20

8. Sławomir Piprek

Ozzy

3:57:30

9. Patrik Tomsa

Rex

4:16:10

10. Roman Barchanski

Christopher Diamond Tichý Stín

4:24:00

11. Ondřej Kryl

Thór

4:32:10

12. Marián Kufa

Pjynta

5:47:00

13. David Dworok

Dasty

5:49:10

14. Petr Budínský

Dáša

7:25:15

15. Daniel Łabudek

Kilian

DNS

16. Jaroslav Šafer

Lux

DNS

17. Lukáš Tomešek

Altar The Ponny

DNS

18. Michal Hřivnáč

Snow 

DNS

19. Roman Novák

Sára

DNS

20. Tomáš Fibich

Edina Schreidon

DNS

 

Ženy

Jméno a příjmení

Jméno psa

Výsledný čas

1. Hana Magnusková

Suri

2:48:25

2. Vendula Misiarzová

Bernard

2:55:10

3. Janka Semančíková

Rufus

3:14:00

4. Beata Dlapová

Chewy filko morava

3:19:25

5. Eva Hamrozi

Caroline Jagar Moravia

3:22:00

6. Dorota Lipovská

Rick

3:27:20

7. Hana Sikorová

Dasty

3:34:05

8. Barbora Zárubová

Caramella

3:34:25

9. Lenka Mazalová

Freya

3:36:05

10. Izabela Lisá

Nero

3:37:05

11. Anna Makuch

Dragon

3:38:20

12. Lucie Třaskalíková

Amy Ywonne Leila Bohemia Alké

3:38:50

13. Michaela Trnčáková

Alfons

3:39:20

14. Markéta Čuntová

Brix

3:43:00

15. Kateřina Pindorová

Bady

3:48:15

16. Markéta Semanová

Apollo

3:59:45

17. Kateřina Porubová

Snuff

4:02:20

18. Ilona Follnerová

Waldemar Katama King

4:06:20

19. Květa Stonavská

Brix

4:06:35

20. Veronika Richtrová

Ashley

4:15:00

21. Dana Čichoňová

Loch Ness Monster

4:15:40

22. Simona Szczotková

Roxy

4:16:10

23. Irena Jachanová

Teddy

4:24:10

24. Jarmila Nedomová

Čaky

4:31:35

25. Eva Hekelová

Ája

4:35:30

26. Kateřina Nožičková

Pinus

4:50:45

27. Adéla Bartošová

Sam a Grace

4:57:10

28.-29. Michaela Minksová

Koule

5:36:50

28.-29. Kateřina Nováková

Douglas

5:36:50

30.-31. Anita Swoboda

Eira

5:43:00

30.-31. Jana Niklová

Bombarda

5:43:00

32. Markéta Kufová

Ema

5:47:00

33. Žaneta Kachyňová

Mailo

5:49:10

34.-35. Barbora Malénková Molinová

Bonnie Baker Molinari

5:55:50

34.-35. Petra Kocyan

Zara

5:55:50

36. Petra Pallová

Desire Bubbledog

6:16:00

37. Iveta Jindřichová

Pita a Panki

6:20:00

38.-39. Michaela Olšovská

Ajša

6:39:55

38.-39. Barbora Hermanová

Lara

6:39:55

40.-41. Bára Uhrová

Beyra

6:58:20

40.-41. Nikol Trefná

Kobo

6:58:20

42. Vendula Nierostková

Roxy

7:10:00

43.-44. Andrea Fabiánová

Princezna Meggy

7:16:30

43.-44. Kateřina Fabiánová

Bróg Ragnar Ellenya Narmo

7:16:30

45. Martina Válková

Bessy od Zámku Rohozce

7:25:15

46. Anna Zmeltová

Elron Zimní sen

DNS

47. Jana Hudcová

Argo

DNS

48. Lucie Wojnarová

Forty

DNS

49. Marie Jenčová

Max a Diggy

DNS

50. Radka Grulíková

Ajgal

DNS

51. Radka Prejdová

Cipísek

DNS

52. Romana Andlová

Arya Stark

DNS

53. Vendula Svobodová

Bonnie Quenn Vitaxis

DNS

54. Zuzana Šulková

Ares

DNS

 

Změny v programu a časovém harmonogramu vyhrazeny. V případě nepříznivého počasí bude veškerý kulturní program probíhat uvnitř budovy.

Změny v programu se vzhledem k vývoji epidemiologické situace v MSK, budou řídit nařízením KHS a mohou se změnit i v den závodu.